сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Алачки прослави роденден- Еве колку години наполни

ФОТО: Алачки прослави роденден- Еве колку години наполни

Адријана Алачки вчера имаше убав повод да се собере со своето семејство и да прослави роденден.

Адријана наполни 52 години, а на нејзиниот „Фејсбук“ се нижеа честитки и убави желби од нејзините пријатели.

– „Ме поканија на мојот роденден, моите Граци и Баже, а Јана ме изненади во свој стил со роденденска торта. Колку сум богата и среќна мајка…вреди да се живее…ова е сѐ на светот“, напиша Алачки на социјалните мрежи.

Коронавирус