петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 30
home Познати

ФОТО: Актерката по која цела Југославија „врат кршеше“, повторно провоцира со нова фотографија

ФОТО: Актерката по која цела Југославија „врат кршеше“, повторно провоцира со нова фотографија

Актерката Лидија Вукичевиќ важи за една од најубавите жени на српката и балканската јавна сцена. Познатата како Виолета Попадиќ од култната серија “Подобар живот“ секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи.

Овој пат, таа ги почести своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со фотографирање во костим за капење и покажувајќи го своето прекрасно тело. Ужива на базен, а годините не и можат ништо- има 58.

Коронавирус