петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Актерката од „Ќерките на Фазилет” со шлиц до препоните и деколте до папокот позираше со сопругот

ФОТО: Актерката од „Ќерките на Фазилет” со шлиц до препоните и деколте до папокот позираше со сопругот

Убавата Хазан или актерката Дениз Баусал која ја гледаме во „Ќерките на Фазилет“, позираше со својот сопруг со деколте до папокот, а шлиц до препоните.

Актерката пали и жари на Инстаграм каде има 3 милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Deniz Baysal Yurtcu (@denizbaysal_) on

Коронавирус