понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

ФОТО: Актерката која важи за секс симбол објави стара фотографија во бикини

ФОТО: Актерката која важи за секс симбол објави стара фотографија во бикини

Софија Вергара важи за латино заводничка, и често се зборува дека неа годините ништо не и можат.

Познатата актерка денес има 47 години, а објави стара слика од деведесетите со кои привлече големо внимание.

Имено Софија на фотогрфијата е во бикини и изгледа неодоливо и природно.

 

View this post on Instagram

 

#tbt The 90’s Miami beach Fl????

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Најнови вести

Локални избори 2021