среда, 22. јануари 2020. Вести денес: 77
home Познати

ФОТО: Аделина Тахири со „топ“ форма во „топ“ бикини ги привлекува сите погледи

ФОТО: Аделина Тахири со „топ“ форма во „топ“ бикини ги привлекува сите погледи

Младата мајка Аделина Тахири сопруга на познатиот адвокат Серјожа Марков и позната пејачка ужива на плажите ова лето.

Погледнете ги овие секси фотографии од Аделина на плажа во преубаво бикини. И таа и бикините се „топ“.