четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 47
home Познати

ФОТО: Аделина Тахири објави прва фотографија од ќерката и покажа колку сексапилно изгледа по породувањето

ФОТО: Аделина Тахири објави прва фотографија од ќерката и покажа колку сексапилно изгледа по породувањето

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улога на мајка.

Таа пред половина месец го доби своето прво дете, синот Џон.

Пејачката објави прва фотографија од бебето и себеси после породувањето, погледнете како изгледа таа:

 

View this post on Instagram

 

??❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on