сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 48
home Познати

ФОТО: Адел повторно шокираше со изгледот, нема да ја познаете

ФОТО: Адел повторно шокираше со изгледот, нема да ја познаете

За нејзиниот физички изглед медиумите не престануваат да пишуваат. Пејачката Адел повторно ги шокираше обожавателите и колеги откако објави нова фотографија до својот роденден.

На сликата јасно се гледа дека таа ослабела најмалку 45 килограми, а новата витка фигура ја покажа во кусо црно фустанче.

-Ви благодарам на сите за роденденската љубов. Се надевам дека сте на сигурно и при здрав памет во ова лудо време. Им се заблагодарувам на сите работници кои не чуваат сигурни во ова време, ризикувајќи ги своите животи, порача 32 годишната пејачка.

 

 

Коронавирус