понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 161
home Познати

ФОТО 18+: Тој е задолжен за задникот на Кардашијан, неговиот изглед ќе ве шокира

Облините се она по што е позната славната старлета. Неодамна на Инстаграм сподели фотографија во која покажува кој и како се грижи за нејзниот задник да изгледа убаво.
ФОТО 18+: Тој е задолжен за задникот на Кардашијан, неговиот изглед ќе ве шокира

Славните личности имаат тим на луѓе кои се грижат за нивниот изглед, облекување, фризура и шминкање.

Но, Ким Кардашијан има уште еден “посебен“ човек во тимот. Тој, верувале или не, е задолжен да го шминка нејзиниот задник.

Облините се она по што е позната славната старлета. Неодамна на Инстаграм сподели фотографија во која покажува кој и како се грижи за нејзниот задник да изгледа убаво.

Thanks @makeupbyariel for always having my back ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

-Фала што секогаш ми го чуваш грбот, напиша Ким на фотографијата која му ја посвети на својот шминкер Аријел.

Јасно е дека Ким ништо не препушта на случајност, но ова е премногу, зарем не?!

Најнови вести

Коронавирус