недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: 15 кила плус и разбушавена коса- Славната пејачка ги запрепасти фановите

ФОТО: 15 кила плус и разбушавена коса- Славната пејачка ги запрепасти фановите

Убавицата Лана Дел реј во издание во какво што не се појавила до сега.

Пејачката со 15 кила плус, без шминка и со неуредна коса ги запрепасти фановите.

Коронавирус