четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 15
home Познати

ФОТО: 1,7 милиони лајкови за еден час, Ким Кардашијан со закаснета порака на Инстаграм

ФОТО: 1,7 милиони лајкови за еден час, Ким Кардашијан со закаснета порака на Инстаграм

Не постои личност чија фотографија на Инстаграм може да предизвика толкава бура како фотографија на Ким Кардашијан. Старлетата објави фотографија која за само еден час собра 1,7 милиони лајкови и илјадници коментари.

Ким со фотографијата честитала Нова година со една недела задоцнвање и позираше во долна облека на која самата е потпишува.

 

View this post on Instagram

 

A little late but Happy New Year

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Каснам, но среќна Нова година“, напишала Ким.

Најнови вести

Коронавирус