понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 129
home Познати

ФОРО: Стајлингот на Северина за денот на вљубените остава без здив

ФОРО: Стајлингот на Северина за денот на вљубените остава без здив

На денот на вљубените, хрватската пејачка Северина Којиќ реши да ги израдува своите обожаватели со подароци, а како дел од таа акција објави видео од необична слика.

Имено, Севе позираше целосно гола, додека со еден куп подароци покри некои делови од телото.

Оваа сцена ги воодушеви обожавателите, кои не можат да не се воодушеват од тоа колку добро изгледа Северина во нејзината петта деценија од животот.

„Се чини дека оваа жена најде начин да престане да старее“, „Севе, кралице, колку постара, толку поубава си“, „Дали таа има една маана?“, „Колку е совршено изградена“, се само некои на коментарите на фотографијата.

ЕУРО 2020

Македонија