петок, 29. јули 2022. Вести денес: 86
home Познати

Фолкерката во ШОК: Нејзин фан ја направил ОВАА тетоважа, чудна слика и голем комплимент

Фолкерката во ШОК: Нејзин фан ја направил ОВАА тетоважа, чудна слика и голем комплимент

Не е редок случај некои фанови да покажуваат почит кон јавните личности со тетовирање на нивните ликови или стихови од песни, а сега на овој начин фолкерката Јана Тодоровиќ доби почит од непознат маж.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од тетоважата на нејзиниот лик, која еден од фановите ја истетовира на неговото тело.

Родена за да биде кралица. 15 март 1974 година – ова е дел од тетоважата над нејзиниот портрет, а пејачката објави сè на Инстаграм.

Да бидеме реални, тетоважава не е баш успешна.

Коронавирус