четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 128
home Познати

Фокус во деколтето: Каја Остојиќ без градник се појави во емисија кај Огњен Амиџиќ (фото)

Фокус во деколтето: Каја Остојиќ без градник се појави во емисија кај Огњен Амиџиќ (фото)

Пејачката Каја Остојиќ откри дали ќе стапне на лудиот камен и ќе се омажи за хрватскиот фудбалер Мате Поповиќ:

– Нема! Дури и невидено, супер ми е вака. Документите се целосно непотребни. Живееме заедно – рече Каја во „Ами Џи“.

Таа исто така откри дали Матео и таа планираат да се исполнат во улогата на родители.

– Никогаш не знаете, ние сме млади, убави сме, така што сè уште можеме – заклучи Остојиќ.

Каја се појави во шоуто во минијатурен црвен фустан кој малку покриваше.

Премногу краткиот фустан ги откри голите тенки нозе, а пејачката не носеше градник, па од длабокото деколте во фокусот беа бујните гради.

Инаку, Каја важи за една од познатите дами што нема среќа во брачниот живот, па по неколку пропаднати бракови, очигледно научила дека документи не и требаат.

Најнови вести

Коронавирус