понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 129
home Познати

Филип отиде во Америка да работи, а Пријовиќ го истакна деколтето и уживаше во ноќното излегување додека Брена пееше (ФОТО)

Филип отиде во Америка да работи, а Пријовиќ го истакна деколтето и уживаше во ноќното излегување додека Брена пееше (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ синоќа беше на настапот на нејзината свекрва Лепа Брена, откако го испрати сопругот Филип Живојиновиќ во странство.

Имено, Филип ги спакува куферите и отпатува за Америка поради деловни обврски, а Прија замина во клубот, каде што пееше Брена.

Пејачката објави видео во кое покажува како добро се забавува со своите пријатели во клубот. Таа пееше и се смешкаше, а во преден план беше нејзиното бујно деколте.

Александра потоа покажа како изгледа Брена, која за таа прилика избра чипка и проѕирен фустан.

Најнови вести

Локални избори 2021