понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 144
home Познати

Филип направи драстична промена, девојките “полудеа“ по сопругот на Александра (ФОТО)

Филип направи драстична промена, девојките “полудеа“ по сопругот на Александра (ФОТО)

Филип  Живојиновиќ, сопругот на пејачката Александра Пријовиќ, има нов имиџ. Тоа им се допадна на неговите следбеници на социјалните мрежи.

Никој досега немал шанса да го види поранешниот спортски менаџер во ова издание. Сега тој целосно ја избричи главата, а тоа беше проследено со низа коментари под неговата нова објава.

Голем дел од коментарите се од девојки кои не штедеа комплименти за неговиот изглед.

Најнови вести

Коронавирус