вторник, 3. август 2021. Вести денес: 10
Вонредна вест

Стивнува пожарот во Кочани: Човечки жртви нема, пет лица се во болница- огнот сè уште не е целосно изгаснат

home Познати

ФАТЕНИ: Бен Афлек и Џеј Ло фотографирани при страствен бакнеж

ФАТЕНИ: Бен Афлек и Џеј Ло фотографирани при страствен бакнеж

По објавувањето дека Џенифер Лопез и Бен Афлек ја обновија врската, папараците постојано се обидуваат да ги фатат како разменуваат нежности.

И тоа им успеа.

Во текот на вчерашниот ден беа објавени фотографии на кои Бен и Џенифер страсвено се бакнуваат додека се на романтична вечера.

Нивните обожаватели имаа само позитивни коментари на овие фотографии.

Коронавирус