понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 138
home Познати

Фатена на дело: Анастасија фотографирана со момчето во Црна Гора (ФОТО)

Фатена на дело: Анастасија фотографирана со момчето во Црна Гора (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ со момчето заминала во Црна Гора за да присуствува на свадба кај еден нејзин пријател.

Ќерката на Цеца за првпат е фотографирана со момчето Ѓорѓе Куљиќ, а парот одлично се забавувал во еден хотел каде што била организирана венчавката.

Младата Ражнатовиќ за оваа прилика се определи за црн фустан, додека нејзиното момче за темносино одело.

За потсетување, Анастасија неодамна ја издаде својата прва песна „Совршен пар“, а во јавноста одлучи да не зборува за својот приватен живот.

loading...

Најнови вести