сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФАНОВИТЕ ЗГРОЗЕНИ: Мадона на селфи фотографија со ќерка и – сите гледаа во овој одвратен детаљ (ФОТО)

ФАНОВИТЕ ЗГРОЗЕНИ: Мадона на селфи фотографија со ќерка и – сите гледаа во овој одвратен детаљ (ФОТО)

Пејачката Мадона е многу приврзана за своите деца, но сепак има посебна врска со нејзината ќерка Лурдес Леон. Многумина велат дека Лурдс на многу начини потсетува на познатата пејачка, а најмногу во тој врвен став.

Имено таа објави селфи фотографија со својата ќерка Лурдес на која внимението го привлече еден детаљ, а тоа беа влакната под пазувите на Лурдес.

Погледнете:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

– Како делови од твоето срце да шетаат наоколу, надвор од тебе, напиша Мадона покрај фотографијата што неодамна ја објави со својата ќерка.

Многумина се згрозија од оваа глетка, а имаше и такви кои што им дадоа поддршка за ваквиот потег.

Најнови вести

Коронавирус