сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Фановите збунети ја запрашаа од каде ја добила храброста: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се појави без грам шминка (ФОТО

Фановите збунети ја запрашаа од каде ја добила храброста: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се појави без грам шминка (ФОТО

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најпровокативните и сексапилни ТВ лица на малите екрани.

Водителката пред почетокот на новата сезона се појави во несекојдневно издание без шминка, а фановите веднаш се запрашаа од каде ја добила таа храброст водителката?

Кужет која неодамна се породи изгледа повеќе од совршено, а доказ за тоа се следнава фотографија, погледнете.