вторник, 23. април 2019. Вести денес: 87
home Познати

Фановите загрижени за нејзиното здравје: Јелена Карлеуша покажа што има за појадок (ФОТО)

Фановите загрижени за нејзиното здравје: Јелена Карлеуша покажа што има за појадок (ФОТО)

Јелена Карлеуша секојдневно сака да привлече внимание и често успева во тоа.

Овој пат ги стави во мисла своите обожаватели кои се загрижија за неа и нејзиното здравје.

Имено, додека сите ставаат фотографии од храна на социјалните мрежи, таа во нејзин стил ставила таблети во чинија и ја објавила фотографијата.

Ова е нејзиниот појадок.