четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 139
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Фановите загрижени за нејзиното однесување: Ана Кокиќ на Божиќ се разведе, а сега се огласи зошто не ја вади бурмата (ФОТО)

Фановите загрижени за нејзиното однесување: Ана Кокиќ на Божиќ се разведе, а сега се огласи зошто не ја вади бурмата (ФОТО)

Српската пејачка Ана Кокиќ и ватерполистот Никола Раџен дефинитивно му ставија крај на бракот и тоа на Божиќ преку заедничко соопштение до јавноста.

По огласувањето пејачката наместо да се изолира далеку од очите на јавноста, таа сподели фотографија на својот Инстаграм профил каде јасно се гледаше нејзината бурма.

Откако се крена лавина коментари за спорната бурма која се уште ја носи пејачката се огласи извор близок до парот.

-Двајцата пред да ги потпишат документите за развод секојдневно се слушаа, тој се интересираше како се ќерките Нина и Теа, а сега имаат и нов член кучето Теди. Шпекулациите за нивниот брак воопшто не влијае на парот, а децата знаат што е вистинската причина за нивните мајка и татко и нема потреба да се мешаат во секојдневните текстови на новинарите, вели близок извор за српски „Ало“.

 

View this post on Instagram

 

Moj krpelj 😁 #dog #redpuddle #tedy #sweet #love #happiness #anakokic

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic) on

Во врска со бурмата, тој додава дека тоа е симбол на нивната љубов и Ана нема намера да ја извади од рака.

Фановите по оваа нејзина одлука сепак со поделено мислење, некои се загрижени дека таа се уште го сака и не може да го заборави, додека другите сметаат дека не треба да носи ништо поврзано со него.

Најнови вести

Коронавирус