понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Фановите загрижени за нејзиниот нов изглед: Беквалац со драстична промена ги изненади сите (ФОТО)

Фановите загрижени за нејзиниот нов изглед: Беквалац со драстична промена ги изненади сите (ФОТО)

Наташа Беквалац откако во април годинава преживеа семејна драма и беше претепана од својот поранешен сопруг Лука Лазукиќ пред неполн месец се врати на сцената и во јавноста како што вели пејачката посилна од било кога.

Беквалац од породувањето, но и од семејното насилство се опоравува во кругот на најтесното семејството, а како последица на семејната драма таа драстично го промени својот изглед.

Имено откако повторно се појави во јавноста фановите веднаш реагираа како пејачката драстично ослабела и го променила физичкиот изглед, погледнете.

Коронавирус