сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 26
home Познати

Фановите загрижени: Тања Савиќ елката ја украси со шишиња од омилениот алкохол, а под елката наместо подароци цела гајба! (ФОТО)

Пејачката Тања Савиќ на својот Инстаграм профил објави една интересна фотографија во Новата година и ги насмеа фановите.
Фановите загрижени: Тања Савиќ елката ја украси со шишиња од омилениот алкохол, а под елката наместо подароци цела гајба! (ФОТО)

За разлика од останатите нејзини колеги кои се пофалија со богатите украсени новогодишни елки, таа се пофали со необична елка која ги собра сите воздишки.

-Чао на сите, среќна Нова година, бидете среќни, порача пејачката откако ја објави фотографијата на која има новогодишна елка украсена со шишиња од пиво додека под неа, наместо подароци има гајба, погледнете.

Фотографијата се наоѓа на втората страница од нејзината Инстаграм објава.

Cao svima…Srecna vam Nova Godina!!! Budite srecni! ???

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on

Најнови вести

Коронавирус