петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Фановите загрижени: Шакира изгледа непрепознатливо по раскинувањето со Пике (ФОТО)

Фановите загрижени: Шакира изгледа непрепознатливо по раскинувањето со Пике (ФОТО)

Колумбиската пејачка Шакира по раскинувањето со Жерар Пике, првпат била видена во Барселона.

За жал, се чини дека колапсот на љубовта придонесе пејачката да стане непрепознатлива. Судејќи по фотографиите кои се појавија на Твитер, а кои ги споделуваат загрижените фанови – изгледа прилично уморно, скршено и загрижено.

Папараците ја „уловиле“ додека возела, а фановите тврдат дека пејачката „се распаѓа поради раскинувањето со Пике“.

Не треба да го игнорираме фактот дека нејзиниот татко неодамна беше хоспитализиран , а тоа многу ја погоди пејачката.

Додека Шакира тагува, бившиот лудува на забави, а шпанските медиуми објавија дека е виден во друштво на мистериозна русокоса на прослава во Стокхолм.

Коронавирус