среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 53
home Познати

Фановите воодушевени: По бурниот период во животот, пејачката објави радосна вест (ФОТО)

Фановите воодушевени: По бурниот период во животот, пејачката објави радосна вест (ФОТО)

Откако пејачката имаше многу турбулентен период во последните година дена, таа речиси да се враќа во нормала.

Ана Николиќ се разведе од сопругот Стефан Ѓуриќ Раста, со кој малку подоцна се смири, а пред осум месеци на свет ја донесе ќерката Тара.

Сега на Инстаграм објави фотографија од малечката наследничка, која ги воодушеви нејзините фанови.

„Утре полнам 8 месеци… и после та-та и ба-ба конечно изговорив и ма-ма, напиша среќната пејачка, погледнете.

Sutra punim 8 meseci…i posle ta-ta i ba-ba KONACNO SAM IZGOVORILA I MA -MA!????

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on