среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Фановите во неверување: Веќе се е јасно, Ники Минаж по грешка објави видео и откри дека е во врска со возачот на Формула 1 Хамилтон (ВИДЕО)

Фановите во неверување: Веќе се е јасно, Ники Минаж по грешка објави видео и откри дека е во врска со возачот на Формула 1 Хамилтон (ВИДЕО)

Славната пејачка Ники Минаж и возачот на Формула 1 Луис Хамилтон забележани се како заедно се забавуваат во Дубаи, од каде објавија и заедничка фотографија.

Оваа фотографија само го потврди сомневањето дека тие се заедно, а приказната започна откако медиумите открија дека поранешното момче на Никол Шерцингер и ја „лајкнал“ новата песна на Ники Минаж.

Американските медиуми веќе ги прогласија за пар, а тие биле забележани и како заедно го напуштаат хотелот, откако пејачката објави видео на кое се гледа одразот од Хамилтон во огледалото, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

#Versace ?

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Најнови вести

Локални избори 2021