петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Фановите веднаш ја забележаа пластичната операција- Милан Станковиќ со драстична промена на своето лице (ФОТО)

Фановите веднаш ја забележаа пластичната операција- Милан Станковиќ со драстична промена на своето лице (ФОТО)

Пејачот Милан Станковиќ од почетокот на кариерата па се до денес често го менува својот изглед и имиџ, а овој пат се одлучи за нешто подрастично.

Имено пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија на која јасно се гледа неговата нова промена и корекција на усните.

Фановите веднаш го прашаа дали тој навистина направил операција, погледнете.

Sa snimanja Kriptona ?

A post shared by MILAN STANKOVIC (@milanstankovic) on