четврток, 30. март 2023. Вести денес: 133
home Познати

Фановите вџашени: Бекамови купуваат стан во Будва, но Викторија поради овој факт се уште се нема искапено во Јадранското море

Фановите вџашени: Бекамови купуваат стан во Будва, но Викторија поради овој факт се уште се нема искапено во Јадранското море

Славниот брачен пар Викторија и Давид Бекам со хеликоптер овие денови пристигнаа во Будва на островот Свети Стефан каде со децата се на својот годишен одмор.

Она што на големо пишуваат сите балкански медиуми е тоа дека Викторија ниту еднаш не влегла во јадранското море поради тоа што водата била многу ладна.

Kisses from us all x Happy Summer! VB x ?

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Но и покрај тоа тие решиле да инвестираат во свој дом во Будва.

Имено на поранешниот фудбалер во око му паднал еден стан од 200 квадрати кој е на последниот кат од едена луксузна зграда во Будва.

???? kisses from mummy x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

-Летуваа на Свети Стефан, но го заобиколија целото приморје. Особено им се допадна Будва и се распрашуваа за инвестирање во луксузен стан кој има и спа центар, вели близок извор до парот.

Најнови вести