четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 20
home Познати

Фановите удрија по пејачката: Сите ја сакаме Шакира, но овие хеланки не можеме да и ги простиме (ФОТО)

Фановите удрија по пејачката: Сите ја сакаме Шакира, но овие хеланки не можеме да и ги простиме (ФОТО)

Огнениот танц и огнениот ритам на песните на Шакира сите ги сакаме, но овие хеланки не! Спој на црна и златна боја никогаш не изгледал волку погрешно.

Скоро сѐ е погрешно на овие хеланки, особено тој невешт спој на златните делови со тул.

Ова се само дел од зборовите на фановите на пејачката кои ги пренесоа светските медиуми, погледнете:

I see you @shakira ??

A post shared by shakira (@shakrules) on

Најнови вести

Коронавирус