четврток, 21. ноември 2019. Вести денес: 66
home Познати

Фановите тврдат дека се како сестри- ова е мајката на Милица Тодоровиќ на која пејачката е вистинска копија (ФОТО)

Фановите тврдат дека се како сестри- ова е мајката на Милица Тодоровиќ на која пејачката е вистинска копија (ФОТО)

Иако многу рано влезе во светот на познатите Милица Тодоровиќ никогаш не сакала да го експонира своето семејство во јавноста.

Меѓутоа убавата српска пејачка не крие дека семејството и е најголема поддршка, особено нејзината мајка.

По долги години пејачката реши да открие од кого ја наследила природната убавина, а тоа е нејзината мајка Јасмина.

Претставувајќи ја на Инстаграм фановите можеа да видат дека нејзината мајка има темна коса за разлика од пејачката, но и дека изгледа одлично за нејзините години.

 

View this post on Instagram

 

Od svih prava koje žene imaju, najbolje je što mogu biti majke”. Ovo je moja najlepša mama. ❤ @jasmina.todorovic67

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on