понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 76
home Познати

Фановите стравуваат дека им се вратила на пороците: Пејачката на свадбата на Вељко направи вистинска хаос, а откако запеа се посрамоти

Фановите стравуваат дека им се вратила на пороците: Пејачката на свадбата на Вељко направи вистинска хаос, а откако запеа се посрамоти

Пејачката Ана Николиќ ја подгреа атмосферата на свадбата на Вељко и Богдана фаќајќи се за микрофонот во раце.

Но она што ги зачуди сите откако се појавија фотографии и снимки од атмосферата на прославата е нејзиното чудно однесување кое е нетипично за во последниот период кога таа се заколна дека се откажала од пороците, особено од алкохолот за да ја доведе до совршенство својата линија.

Имено таа во еден момент ги зеде декорациите од столчињата на маса и ги стави на главата, додека во исто време имаше и очила за сонце ставено на себе.

Но доказ дека пејачката сепак е малку претерала со алкохолот е видеото на кое се слуша како пее на микрофон, уверете се самите.

Видеото погледнете го ТУКА.

Најнови вести

Коронавирус