понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 101
home Познати

„Фановите со валкани мисли ја повикуваат на грев“- трансформацијата на Ана Николиќ за која многумина мислат дека е фотошоп (ФОТО)

„Фановите со валкани мисли ја повикуваат на грев“- трансформацијата на Ана Николиќ за која многумина мислат дека е фотошоп (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ се враќа на сцената, по долгата пауза која ја направи во музичката кариера.

Таа фановите на социјалните мрежи ги почести со две фотографии на кои пејачката е непрепознатлива.

 

View this post on Instagram

 

Radno…

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Фановите не престануваат да ја преплавуваат пејачката со позитивни коментари, а дури некои коментари се толку брутални и сексапилни што ја повикуваат пејачката на „грев“.

 

View this post on Instagram

 

Laserski centar Mirjan…West-65….i moja Mira madjionicar!?? @mirjanlaserskicentar

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

„Ана ти си брутална“, „тежината е небитна, кога некој е убав тој е убав“, „Божицата се врати“, „Многу си ослабела“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус