четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 76
home Познати

Фановите со години живееле во заблуда: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија без грам шминка на себе

Фановите со години живееле во заблуда: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија без грам шминка на себе

Познатата српска водителка на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најзгодните водителки пред малите екрани.

Доказ за сето тоа се многубројните фотографии и емисии на кои се појавила убавата водителка, но овој пат водителката ги остави сите без зборови откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

? @fashionandfriendsofficial @fashioncompanyofficial @patriziapepe ? #work #nofilter #job

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

На истата таа игра тенис, но прави и селфи без шминка и фризура.

Фановите веднаш се изненадија и подзинаа од тоа дека таа и без шминка и со шминка е речиси истата убавица.

 

View this post on Instagram

 

??? @sabicmarija

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Дел од нив коментираат и дека тие со години живееле во заблуда и дека таа е истата личност пред малите екрани, но и во слободното време.

 

View this post on Instagram

 

Samo da vas pozdravim ??? #nofilter ? #beactive #greatenergy⚡

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Најнови вести