понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 140
home Познати

Фановите со брутални пораки, полицијата молчи: Кога ќе видите што направи Раста со банкнота од 50 евра и вие ќе го осудите (ФОТО)

Фановите со брутални пораки, полицијата молчи: Кога ќе видите што направи Раста со банкнота од 50 евра и вие ќе го осудите (ФОТО)

Познатиот репер Стефан Ѓуриќ Раста не престанува да ги шокира фановите ширум Балканот.

Овој пат на социјалната мрежа Инстаграм пејачот објави фотографија каде во банкнота од 50 евра става трева пред да започне да ја мота парата.

По оваа објава тој ги налути фановите кои не ја поддржуваат марихуаната и во илјадниците пораки упатени до пејачот велат дека овој пат пејачот премногу претерал.