петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Фановите се збунија: Поранешната на Дарко Лазиќ откри што му посакува на пејачот доколку повторно се ожени

Фановите се збунија: Поранешната на Дарко Лазиќ откри што му посакува на пејачот доколку повторно се ожени

Откако пред неколку месеци се разведе познатиот српски пејач Дарко Лазиќ, неговата атрактивна сопруга Ана Севиќ секојдневно е во центарот на вниманието.

Овој пат таа вели дека со пејачот останала во одлични односи со пејачот бидејќи имаат заедничко дете.

-Сакавме нашиот развод да помине без медиумите, но за жал тоа не се случи. За поранешниот сопруг нема ништо лошо да кажам, бидејќи пред се не сакам да го повредам нашето заедничко дете, вели Севиќ.

Но сепак таа ја шокираше јавноста со тоа што му посакува доколку Дарко повторно се ожени.

-Верувам во љубовта и секогаш ќе верувам. Доколку Дарко повторно би се оженил јас би му пеела на свадба, вели таа.

Коронавирус