недела, 31. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Фановите се испотија: Гоца Тржан топлес ужива на плажа, но од еден детаљ над задникот ќе останете без зборови (ФОТО)

Фановите се испотија: Гоца Тржан топлес ужива на плажа, но од еден детаљ над задникот ќе останете без зборови (ФОТО)

Познатата српска пејачка Гоца Тржан во моментов е на летен одмор во соседна Грција заедно со својот сопруг Рашо и ќерката.

Пејачката освен што ниту на море не заборави да одвои време за да вежба за да ја одржи својата фит форма.

Но освен тренингот таа покажа на дело дека е во топ форма фотографирајќи се топлес на плажа, погледнете.

Инаку фановите веднаш ја забележаа и нејзината тетоважа над задникот.

Коронавирус