петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 26
home Познати

Фановите повторно со осуда кон парот: Едногодишната ќерка има детаљ на косата од кој се згрозија сите (ФОТО)

Фановите повторно со осуда кон парот: Едногодишната ќерка има детаљ на косата од кој се згрозија сите (ФОТО)

Познатиот репер Стефан Ѓуриѓиќ Раста во неколку наврати наназад предизвикуваше медиумското внимание објавувајќи фотографии од неговата ќерка Тара со различен имиџ и аксесоари на себе.

Во медиумите најголема фама крена фотографијата кога шест месечната Тара носеше Версаче накит на себе.

А овој пат пејачот се надмина себе си помагајќи му Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ.

Имено парот од медениот месец на Јамајка и донеле подарок кој малку е чуден за сите.

-Сега и јас имам суканици, напиша пејачот опишувајќи ја фотографијата, погледнете.

Најнови вести