вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Фановите полудеа поради оваа стара фотографија од згодната Софија

Фановите полудеа поради оваа стара фотографија од згодната Софија

Софија Вергара објави на Инстаграм провокативна фотографија во тесен спортски комплет и ги воодушеви фановите.

Актерката од Колумбија редовно објавува фотографии од своите млади денови, но фановите полудеа по оваа фотографија од деведесеттите години.

Направена е во 1994-та година каде позира во тесен спортски комплет.

Не се гледа ниту еден од интимните делови, ама оваа жена, ќе признаете, зрачи сексапил.

 

View this post on Instagram

 

#tbt❤️ #The90’s #sanandresislascolombia???

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Најнови вести

Коронавирус