среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 140
home Познати

Фановите полудеа поради новата фотографија на Луна- сите мислат дека вградила нови силикони, но овој пат не на градите туку…

Фановите полудеа поради новата фотографија на Луна- сите мислат дека вградила нови силикони, но овој пат не на градите туку…

Младата српска пејачка Луна Џогани со својата најнова фотографија на Инстаграм предизвика лавина на коментари само поради една работа.

Имено станува збор за нејзината уста која фановите мислат дека ја зголемила и тоа само неколку дена откако се врати од својот одмор во Турција.

Додека се возеше во кола низ град таа сподели видео на кое јасно се гледа нејзината уста која многумина веднаш забележаа дека и е поголема од вообичаеното.

Дали и освен силиконите кои ги стави лани, деновиве се збогати и со нови силикони на устата останува да видиме.

Коронавирус