вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 91
home Познати

Фановите полудеа по овие неколку секунди: Блесна сексапил од видеото на Никол (ВИДЕО)

Фановите полудеа по овие неколку секунди: Блесна сексапил од видеото на Никол (ВИДЕО)

Никол со една видео снимка ги “запали“ социјалните мрежи.

Пејачката Никол Шерцингер (40) објавила секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните мрежи ги почестила со големи кадри.

 

 

View this post on Instagram

 

Love from Hawai’i ?❤️

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Коронавирус