вторник, 19. февруари 2019. Вести денес: 59
home Познати

Фановите подзинаа- пејачката која пред неколку години остана вдовица облече претесно бикини, а градите едвај ги собра во него (ФОТО)

Фановите подзинаа- пејачката која пред неколку години остана вдовица облече претесно бикини, а градите едвај ги собра во него (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ со својот свршеник овие денови ужива далеку од очите на јавноста.

Парот се упати на Кипар од каде пејачката веднаш ги почести фановите со неколку провокативни фотографии.

Пејачката е позната по своите облини и големи гради, па несомнено и сега истите се најдоа во преден план стегнати во секси бикини.

По објавување на фотографиите таа беше преплавена од позитивни коментари од фановите, погледнете.

G Day ✌🏖🥤 #ayianapa #grecianbay

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Инаку пејачката пред неколку години остана без сопругот кој почина по кратко боледување од рак, а потоа си најде нова љубов со која е се уште заедно.