понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Фановите подзинаа кога видоа што облече Северина среде јуни, а кога ќе и ја видите новата фризура ќе се изненадите (ФОТО)

Фановите подзинаа кога видоа што облече Северина среде јуни, а кога ќе и ја видите новата фризура ќе се изненадите (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ од секогаш ги импресионирала своите фанови со својот изглед и имиџ, а овој пат таа ги изненади сите со комбинација која ја облече.

Имено пејачката облече необична комбинација која според многумина е зачудувачка за овој период од годината.

Станува збор за џемпер во розова боја, а во иста комбинација стави и розови очила за сонце.

Но она што сите го забележаа се плавите прамени кои се нов детаљ на нејзината коса, погледнете.

Коронавирус