петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 142
home Познати

Фановите подзинаа- Карлеуша облече мини фустан кој кога ќе видите што има кај меѓуножјето ќе останете во шок (ФОТО)

Фановите подзинаа- Карлеуша облече мини фустан кој кога ќе видите што има кај меѓуножјето ќе останете во шок (ФОТО)

Јелена Карлеуша денеска се појави на снимањето на полуфиналната емисија „Ѕвездите на гранд“, а пејачката во студиото се појави во несекојдневна креација од која фановите останаа со подотворени усти.

Имено пејачката носеше светло сино сако, црн топ и мини фустан на кои имаше апликација од која фановите останаа изненадени.

Се работи за животинска глава со отворена уста која се наоѓа кај меѓуножјето на пејачката, а освен тоа пејачката го покажа и стегнатиот стомак, погледнете.

Коронавирус