сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Фановите паднаа во транс: Ванда Икарди се надмина себеси и облече минијатурна танга која речиси и ја немаше на неа (ФОТО)

Фановите паднаа во транс: Ванда Икарди се надмина себеси и облече минијатурна танга која речиси и ја немаше на неа (ФОТО)

Летниот одмор за капитенот на Интер Мауро Икарди речиси и да започна.

Тој заедно со својата сопруга Ванда Икарди се далеку од очите на јавноста, но икако се на одмор, тие никако да излезат од јавноста.

Sunset ? with Elephants ? A F R I C A ? @wanda_icardi ?

A post shared by Mauro Icardi (@mauroicardi) on

Имено откако претходно италијанските медиуми на големо го шпекулираа трансферот на Икарди во Јувентус, тој и неговата сопруга мудро молчат и само објавуваат фотографии од одморот.

Love ? @wanda_icardi

A post shared by Mauro Icardi (@mauroicardi) on

Но овој пат Ванда речиси и да се надмина себеси, фотографирајќи се во минијатурна танга, која речиси и да ја немаше, додека фудбалерот ја фотографираше, погледнете.

Seychelles Island ? ?? @wanda_icardi ?

A post shared by Mauro Icardi (@mauroicardi) on

Коронавирус