недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 53
home Познати

Фановите откако дознаа колку пари фрлила хрватската пејачка за овој фустан и порачаа: „Врати ми го тепихот од тоалетот“ (ФОТО)

Фановите откако дознаа колку пари фрлила хрватската пејачка за овој фустан и порачаа: „Врати ми го тепихот од тоалетот“ (ФОТО)

Во Хрватска започна снимањето на шоуто „Суперталент“, а познатата пејачка Маја Шупут сезоната на ова талент шоу го отвори со креација која ги фрапира фановите.

 

View this post on Instagram

 

Dream team 👫 @supertalenthr 📽

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Имено таа се појавила во бушав небесно розов фустан кој го искомбинира со долги бели чизми на себе.

Фановите откако дознаа дека таа дала над 1.000 евра за овој фустан започнаа бурно да ја напаѓаат.

 

View this post on Instagram

 

So ready for @supertalenthr show No1 📽 in love with my styling today 👸🏼

A post shared by majasuput (@majasuput) on

„Врати ми го тепихот од тоалетот“, „Без врска, страшно“, се само дел од коментарите.