среда, 31. мај 2023. Вести денес: 49
home Познати

Фановите останаа со подотворени усти: Ана Севиќ јавно откри што мисли за свршеницата на Дарко Лазиќ (ФОТО)

Фановите останаа со подотворени усти: Ана Севиќ јавно откри што мисли за свршеницата на Дарко Лазиќ (ФОТО)

Ана Севиќ, Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ со денови се главна тема во медиумите после концертот на пејачот.

На концертот на Дарко Лазиќ се појави поранешната сопруга на пејачот, Ана Севиќ заедно со нивната ќерка Лорена.

На прашањето на нејзините фанови на Инстаграм дали нејзиното присуство ѝ пречело на нејзината ривалка Марина Гагиќ сегашната свршеница на пејачот, таа одговорила:

„Никогаш не сме биле ривалки, затоа што кога тие започнаа врска јас Дарко на големо заминавме по одвоени патишта“, напишала Севиќ на својот Инстаграм.

Најнови вести