четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 22
home Познати

Фановите не ја препознаа: Ријана потполно го промени имиџот (ФОТО)

Фановите не ја препознаа: Ријана потполно го промени имиџот (ФОТО)

Една од најголемите поп-ѕвезди на денешницата, Ријана успеа да изненади, но и да ги шокира своите следачи и фанови со промената на имиџот.

Иако од неа се очекува, но и е склона на многу трансформации, Ријана овој пат се одлучи за уште една драстична промена.

Наместо препознатливиот изглед, таа сега има долга сина коса.

Фановите не ја забележаа веднаш, но набрзо сите сфатија за што станува збор.

 

#Rihanna debutes Long Blonde Hair on Instagram Stories! facebook.com/worldmusicawar…

A post shared by World Music Awards (@worldmusicawards) on

Најнови вести

Коронавирус