среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Познати

Фановите не им веруваат на сопствените очи како изгледа по царскиот рез – Луна Џогани излезе на прошетка со штотуку родената ќерка

Фановите не им веруваат на сопствените очи како изгледа по царскиот рез – Луна Џогани излезе на прошетка со штотуку родената ќерка

Младата пејачка Луна Џогани и Марко Миљковиќ веќе неколку дена уживаат во улогата на родители.

Имено пејачката се породи на средината на овој месец, а на ќеркичката и го дадоа името Миа која сега за прв пат излезе на прошетка со мама и тато.

Луна откако призна дека одлично се опоравува од царскиот рез сега се одлучи да се прошета заедно со сопругот и ќерката, па на својот Инстаграм профил сподели и видео од прошетката.

Парот откри и дека наскоро ќе ја претстават ќерката на сите преку својот Јутјуб канал.

Коронавирус