вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Фановите на Јувентус веќе лудуваат по неа: Овие фотографии од девојката на Де Лихт во бикини ќе ви го поматат умот (ФОТО)

Фановите на Јувентус веќе лудуваат по неа: Овие фотографии од девојката на Де Лихт во бикини ќе ви го поматат умот (ФОТО)

Дефанзивецот на Јувентус Матијас де Лихт овие денови е топ тема низ целиот свет откако се пресели од Ајакс во Јувентус за 75 милиони евра.

19 годишниот холандски фудбалер потпиша договор со клубот до летото 2024-та година и стана трет најскап трансфер во клубот по Кристијано Роналдо од Реал Мадрид и Гонзало Игуаин од Наполи.

И додека фановите му посакаа топло добредојде на фудбалерот тие истото го направија и за неговата понежна половина со кого Матијас пристигна во Торино.

 

View this post on Instagram

 

Sono felice per te ❤️

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

Станува збор за манекенка и Инстаграм блогерка по име Ане, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Summertime 😎

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

 

View this post on Instagram

 

Bucketlist ✅

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

 

View this post on Instagram

 

🐒

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

 

View this post on Instagram

 

Chilling 😍

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

 

View this post on Instagram

 

Me encanta Tulum 🐅 Photography by @zoekarssen #bydaniextulumxcuba #girlsgoneloavies #tisentomilano #lauramercier

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

 

View this post on Instagram

 

Easter lunch with the fam 🐣

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

Коронавирус