среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 155
home Познати

Фановите на Ана Николиќ јавно апелираат: Нека и помогне некој и нека и доделат старателство, пејачката веќе нема контрола над себе (ВИДЕО)

Фановите на Ана Николиќ јавно апелираат: Нека и помогне некој и нека и доделат старателство, пејачката веќе нема контрола над себе (ВИДЕО)

Српската пејачка Ана Николиќ на социјалните мрежи неодамна се пофали со двете нови тетоважи, по што наиде на лавина коментари и критика од фановите.

Имено пејачката откако објави видео на кое се гледаат нејзините две нови тетоважи, не ни помислуваше дека ќе наиде на вакви коментари.

Дел од нив беа и дека тоа е страшно што го направила пејачката.

-Страшно… Некој нека и помогне, пријателите, семејството, некој…

-Жално! Некогаш беше убава, гревота!

-Некој нека и помогне на Ана. Уништува се. Под итно да и се даде старател, се само дел од коментарите на социјалните мрежи откако го објави ова видео.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Коронавирус